ПРО НАС

ПЕРЕВЕРШУЄМО ОЧІКУВАННЯ

ЕТАПИ

 • Плануємо

  Перший етап – це завжди знайомство. Аби створити дизайн навколо людини, спершу треба її пізнати. Зрозуміти її потреби, звички та бажання. Тільки потім ми готуємо декілька варіантів планування на вибір, щоб вибрати один, саме той ідеальний.

 • Візуалізуємо

  Етап, на якому всі референси та відповіді на питання «чого б хотілося?» формуються у цілісну картину вашого майбутнього дизайну. Тепер акценти розставлені, а меблі на своїх місцях.

 • Реалізовуємо

  Наша команда реалізувала дуууже багато м² дизайнів, ми однаково компетентні у ремонті та будівництві. Вміємо дотримуватися бюджетів, планувати роботи і спілкуватися з підрядниками. Ви будете тільки спостерігати, як ваш дизайн-проект перетворюється у простір вашої мрії.

 • ЗАМОВИТИ ПРОЄКТ

НАШ ДОСВІД

Уже понад 5 років ми несемо відповідальність за майбутнє проектів наших клієнтів. Ми готові з гордістю підписатися під кожною нашою роботою. Клієнти повертаються до нас з новими проектами та рекомендують студію друзям і партнерам, що означає – ми робимо все правильно.

СИЛА В ЛЮДЯХ

У нас працюють справжні митці, найкращі дизайнери та архітектори, які втілюють будь-який задум. За кожен проект вiдповiдає окрема команда, створюючи унікальний дизайн, де у центрі знаходиться людина та її спосіб життя. Наші люди – це замовники, чиї проекти ми реалізуємо; наші люди – це команда, якою ми пишаємось. Однаково цінуємо та надихаємося кожним.

about-image
Обговоримо ваш проєкт?
Київ, Україна
вул. Кадетський Гай, 6
+380 93 560 70 80
Dubai, UAE
304 Saaha Offices B Souk Al Bahar
+971 52 700 1811


  Відправляючи форму, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних