Назад до проектів

HOUSEHOLD

Локація

Київська область

Тип

Архітектура

Площа

869 м.кв.

Рік

2021

РОДОВЕ ГНІЗДО В АНГЛІЙСЬКОМУ СТИЛІ

ЗАМОВИТИ ПРОЄКТ

Клієнт тривалий час проживав у Англії. Тож на момент знайомства з нами вже знав, в якому стилі повинен бути його майбутній дім. Планувалась реконструкція головної споруди, добудова гаража, будинку для гостей та персоналу.

Прислухаючись до мешканців на етапі планування ми дізнались, що окремо розташовані споруди — не зовсім зручно. Зокрема замовнику не подобалось щоразу повертатись до головного входу після паркування авто.

Тож архітектори спроєктували великий, цілісний комплекс. Як і раніше головною композицією є житловий будинок сім’ї. Але тепер він з’єднаний з гаражем і приміщенням для персоналу прозорою сходовою кліткою. При необхідності вона дозволяє легко пересуватися по маєтку. Проте в щоденній рутині жителі не перетинаються.

Окрім того, що з гаража тепер можна швидше потрапити всередину, ми спроєктували на 2-му поверсі кімнату для роботи та відпочинку. Як приватне місце господаря, де можна усамітнитися.

Принципово виконаний в іншій архітектурі, щоб підкреслити еволюцію маєтку. Поруч з ним розташована зона відпочинку: басейн зі сталі під навісом, диванна група із «живим» вогнем для вечірнього релаксу.

Задній двір відтворює атмосферу англійської садиби. Ми додали «зелений» паркан та обплели головний фасад дому густим плющем за європейською манерою.

ОБГОВОРИМО ВАШ ПРОЄКТ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поле обов'язкове

Поле обов'язкове

Відправляючи форму, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних

вул. Кадетський Гай, 6, м.Київ, Україна

design@isto.ua

+34 602 583 011

+380 98 060 00 00