Назад до проектів

HUGO interior

Локація

Dubai, UAE

Тип

Інтер'єр

Площа

1310 м.кв.

Рік

2023

block-1
Бриф

До нас звернулися із завданням ренувати вже існуючу віллу на острові Palm Jumeirah у розкішне та при цьому просте й спокійне місце для відпочинку. За бажанням замовника, ми додали третій поверх, оновили фасадну частину на сучасний лад, а також спроєктували інтер'єр будинку.

Концепт
Команда гармонійно поєднала прямі лінії, симетрію, щоб створити монументальну архітектуру, котра вражатиме своєю величністю. Світле каміння і скло, як переважаючі матеріали фасадної частини, та відсутність парканів, щоб створити відчуття відкритості, і зробили будинок архітектурною домінантою місцевості.
Планувальне рішення
Центральна зона першого поверху продовжує природний образ вілли — тут розташований атріум з величним водоспадом. Враховуючи особливості укладу життя, ми спланували дві вітальні зони — чоловічу та жіночу. У будинку багато кімнат для персоналу. На другому і третьому поверхах розташовані спальні кімнати, тренажерна зала та простори для дітей. Поверхи поєднані гвинтовими сходами з підсвіткою.
Дизайн
Відсутність інтенсивних акцентів, деревина, бежевий колір стін підкреслюють умиротворений настрій. З панорамних вікон відкривається просторий вид на затоку, яка кінцево доповнює релаксуючу атмосферу
Обговоримо ваш проєкт?  Архітектура
  Дизайн інтер'єру
  Повний комплекс
  Відправляючи форму, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних

  Київ, Україна
  вул. Кадетський Гай, 6
  +380 93 560 70 80
  Для запитів
  design@isto.ae
  Dubai, UAE
  304 Saaha Offices B Souk Al Bahar
  +971 52 700 1811
  Кар’єра
  hr@isto.ua
  Київ, Україна
  вул. Кадетський Гай, 6
  +380 93 560 70 80
  Dubai, UAE
  304 Saaha Offices B Souk Al Bahar
  +971 52 700 1811
  Для запитів
  design@isto.ae
  Кар’єра
  hr@isto.ua