Назад до проектів

SERENITY

Локація

Kyiv, UA

Тип

Архітектура

Площа

344 м.кв.

Рік

2022

block-1
Про проєкт

Serenity house — двоповерховий будинок для молодої сім’ї площею 344 кв метрів у Київскій області. Нашею головною метою було створити архітектурний проєкт з обов’язковою наявністю тераси з каміном та дизайн інтер‘єру у сучасному стилі з натуральними матеріалами

Концепт
Ми розробили будинок у сучасному стилі: кубічна форма з плоскою покрівлею та натуральними матеріала на центральному фасаді. Завдяки панорамним вікнам та відсутності перекриття вітальня візуально стає ще більша та виглядає дуже просторо. Інтер‘єр дому виглядає контрастно за рахунок темних елементів та теплий завдяки насиченому рудому кольору дерева.
Ландшафт
Територія будинку не велика, але нам важливо було залишити її просторою й створити місце, де можна пограти в м’яч з сином. І обов’язково передбачити живу ялинку, щоб наряджати її взимку.
Інтер'єрі рішення
Перший поверх - це загальна зона. Тут присутні кухня, вітальня, пральна, кладовка, гардеробна та санвузол. Другий поверх це приватна зона з трьома спальнями та кабінетом. При вході в нас представлена прохідна гардеробна, головна фішка якої, що якщо ти приїхав на машині додому, з гаражу ти одразу потрапляєш в гардероб, потім до вітальні. Якщо заходиш з центрального входу – також одразу вхід в гардероб. У вітальні реалізоване друге світло – відсутнє перекриття між першим та другим поверхом.
Команда, яка реалізувала:
Макс
Team Lead
Олена
Designer
Маргарита
Head Designer
Вікторія
Designer
Обговоримо ваш проєкт?
Київ, Україна
вул. Кадетський Гай, 6
+380 93 560 70 80
Dubai, UAE
304 Saaha Offices B Souk Al Bahar
+971 52 700 1811


    Відправляючи форму, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних