Назад до проектів

YAROSLAVIV GRAD

Локація

Київ

Тип

Інтер'єр

Площа

194 м.кв.

Рік

2019

КВАРТИРА В КИЄВІ ДЛЯ МОЛОДОЇ СІМ’Ї З 2-МА ДІТЬМИ

Серцем цього проєкту стала вітальня. Мешканці хотіли зробити її елегантною і вражаючою. Адже саме там відбуватимуться найцінніші моменти сімейного життя: затишні вечори, святкування і просто зустрічі з друзями та близькими.

При проєктуванні під вітальню було відведено найбільшу площу — 93,54 кв.м. Вона містить лаунж, кухню з островом та обідню зону.

В дизайні відмовились від якогось конкретного стилю. Він на межі сімейного затишку і помпезності. Світлі теплі відтінки оформлення, сучасні меблі простих форм доповнили ефектним декором. Обшили колони шпоновими панелями з мармуровими вставками, розвісили розкішні підвісні світильники та люстри Delightfull в кольорі «Matte gold». На кухні — стільниця з білого мармуру та стелаж, виконаний зі скла.

Коли гості покидають межі вітальні, створене враження не зникає. Передпокій і гостьовий санвузол продовжують задану стилістику. В оформленні використали багато мармуру та латунь.

Спальню подружжя розробили окремим блоком, щоб забезпечити їм комфорт і трохи більше приватності. Тут є власне зона відпочинку, мінібудуар з туалетним столиком та дзеркалом, просторий гардероб зі скляними фасадами.

Поруч із кімнатою розташовані ванна, душ та санвузол. Всі приміщення роздільні за бажанням замовників. Напівпрозора стеля з рівним суцільним світлом створює унікальну атмосферу для релаксу.

Неважко здогадатися, яка кімната спроєктована для хлопчика, а яка для дівчинки. Обидві яскраві та передають зворушливий дитячий затишок. Загальне оформлення — світлий відтінок стін, фрезеровані панелі і паркетна дошка з дуба — дозволили зберегти цілісність із дизайном всієї квартири.

В оформлені дитячого санвузла використали плитку терраццо нейтрального, зеленого відтінку.